Motor Greyder
3180 A

Motor

Cummins / 220 HP

Bıçak Tablası Uzunluğu

3658 mm

Çalışma Ağırlığı

16490 kg

Maks. Hız

38.3 km/h

Ürün Kataloğu

Ayrıntılı bilgi için kataloğu indirebilirsiniz.

Türkiye’nin İlk Yerli Greyderini üreten Pi Makina, geliştirdiği 3180A ile en zorlu koşullarda bile verimlilik ve performanstan ödün vermiyor. Pi 3180 A; esnek bıçak tablası yerleşimi, gelişmiş operatör kabini ve uzun dingil mesafesi ile; sahada gereken yoğun iş gücünü güvenlik, ergonomi ve geniş bir görüş açısıyla bir arada sunuyor. Üst düzey malzeme kullanımı ve kusursuz işçiliğiyle; üstün operasyon yeteneği, servis-bakım kolaylığı, yakıt verimliliği, ekonomi ve sağlamlığı bir arada barındırıyor. 220 beygirlik Cummins motoru ve 3658 mm’lik bıçak genişliği ile rakiplerine kıyasla daha yüksek performans değerlerine kolayca ulaşıyor.

Motor greyderler; şev oluşturma, hendek açma, kar küreme ve kazıma gibi bir çok alanda işlevselliği ile daima öne çıkar. Pi Makina Motor Greyderler sahip olduğu üstün özellikler sayesinde; büyük ölçekli altyapı çalışmalarında görev alan inşaat firmaları ile zorlu koşullarda hizmet sunan kamu kurum ve kuruluşlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Öne Çıkan Özellikler

icon png

Ergonomik Kabin

Pi 3180 A’nın kabini, ağır çalışma koşulları altında bile kullanıcı konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sarsıntıyı minimum seviyeye indirgemiştir.

icon png

Geri Görüş Kamerası

Geri yönde mükemmel hareket için, kabin içine ve kabin dışına yerleştirilen geniş geri görüş aynalarının yanı sıra geri görüş kamerası ile rahat ve geniş bir bakış açısı sağlanır.

icon png

Kumanda Kolu

Fonksiyonel, kullanışlı ve elektronik kontrollü kumanda kolu kilidi.

Ürün Galerisi

Görünüm 360°