Beton Pompası
Pi 140-47-ZX ( 47m )
Pi 130-37-S ( 37m )

Kapasite

Hacim

140 m³/h

140 m³/h

Pompa Yüksekliği

46,7 m

36,5 m

Bom Tipi

R

Z

Ayak Tipi

S

X

  • Pi 140-47-ZX
  • Pi 130-37-S

Pi 140-47-ZX

140-47 Kamyon Üstü Beton Pompası Pi Makina’nın dünya genelinde en çok tercih edilen beton pompası modellerindendir. Özellikle büyük ölçekli projelerde tercih edilmektedir. Saatte 140m³ beton kapasitesi ve 47m’lik bomuyla; yatayda 42 m’ye kadar beton dökebilme özelliğine sahiptir. S ayak ve R bom tipindeki 140-47 modeli 5 bomlu olarak dizayn edilmiştir. Dünyanın birçok ülkesinde yüzlerce Pi Makina beton pompası çalışmaktadır. Kamyona Monte Beton Pompalarını 30 seneyi aşkın süredir üreten Pi Makina, Türkiye'nin ve dünyanın birçok bölgesinde tercih edilen lider bir marka haline gelmiştir. Bugüne kadar farklı kapasitelerde 22 ila 56 metre bom uzunluğuna sahip birçok model üretmiştir. Bu modeller arasında Z, R, S bomlu pompalarla, X ve S ayak tipli pompalar da yer almaktadır. Pi Makina üretimi Kamyon Üstü Beton Pompaları; güçlü performansı, beton seçmeme özelliği, hızlı kurulum süresi gibi özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Pi 130-37-S

130-30ZX Kamyon Üstü Beton Pompası özellikle dar alanlarda çalışma gerektiren ve hızlı beton dökümünün önemli olduğu projeler için geliştirilmiştir. Saatte 130 m³ beton kapasitesi ve 30m'lik bomuyla, yatayda 25 m'ye kadar beton dökebilme özelliğine sahiptir. X ayak ve Z bom tipindeki 130-30 modeli 4 bomlu olarak dizayn edilmiştir. Kompakt yapısı sayesinde en kısıtlı alanlarda bile rahatça bomlarını açıp en uzak noktaya beton dökebilmektedir. Dünya genelinde yüzlerce beton pompası olan Pi Makina, bu güne kadar farklı kapasitelerde 22 ila 56 metre bom uzunluğuna sahip birçok model üretilmiştir. Bu modeller arasında Z, R, S bomlu pompalarla X ve S ayak tipli pompalar da yer almaktadır. Pi Makina üretimi Kampyon Üstü Beton Pompaları, güçlü performansı, beton seçmeme özelliği, hızlı kurulum süresi gibi özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Öne Çıkan Özellikler

icon png

Kolay Bakım

Açık devre hidrolik sistem sayesinde, beton pompasının bakımı hem çok kolay hem de daha kısa sürede yapılabilmektedir. Bu nedenle bakım işlemleri kısa sürüp iş için zaman kazandırır.

icon png

Kolay Kullanım Sunan Kontrol Joystick

Joystick kumanda üzerinden oransal valf kumanda edilerek, pompa debi kontrolü ile istenen miktarda beton iletimi sağlanır. Ayrıca beton pompasının her türlü işlevi uzaktan kumanda edilebilmektedir.

icon png

Güçlü Beton Basma Sistemi

Zor koşullarda çalışabilme kabiliyeti, beton basma sisteminin gücüyle orantılıdır. Pi Makina Beton Pompası, koyu kıvamlı betonların iletiminde bile üst düzey performans gösterir. Bu sayede beton seçmeden rahatlıkla pompalama yapar.

icon png

360 Derece Serbest Kule Dönüş Sistemi

Operatör için kullanım kolaylığı sağlayan 360 derece dönüş sistemi, hem kurulumda hem de ullanımda zamandan tasarruf sağlar.

Ürün Galerisi

Görünüm 360°