• Planet Mikser
  • Tek Milli Mikser
  • Çift Milli Mikser
img

Planet Mikser

Planet tipi beton mikserleri, başta prekast beton üreticileri olmak üzere bir çok hazır beton üreticisi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle düşük veya sıfır slumplı betonların kullanıldığı prekast, fiber katkılı, parke taşı betonları için kullanılmaktadır. Pi Makina Planet beton mikserleri grubunda; 0.5, 1, 1.5 ve 2 m³ sıkıştırılmış beton kapasitesine sahip modeller mevcuttur.

img

Tek Milli Mikser

Pi Makina üretimi tek milli beton mikserinin en önemli özelliği, sürekli üretime uygun olması ve zorlu beton karışımlarında bile kullanılmasıdır. 1 ve 2 m³ sıkıştırılmış beton kapasitesine sahip modelleri vardır. Düşük ilk yatırım maliyeti ve düşük bakım maliyeti sayesinde orta ölçekli projelerde tercih edilmektedir.

img

Çift Milli Mikser

Karıştırıcı paletinin özel tasarımı sayesinde en kısa sürede homojen beton yapısına ulaşabilmektedir. Hazır beton, prekast beton, Rcc beton ve ağır beton gibi her tipte beton için kullanılabilmektedir. Çift milli mikserler, Pi Makina mühendisliğinin ve son teknolojinin yardımıyla üretilmiş en gelişmiş mikser tipidir. Pi Makina twin shaft beton mikserleri grubunda 1, 2, 3, 4.5 m³ sıkıştırılmış beton kapasitesine sahip modelleri vardır.

Ürün Kataloğu

Ayrıntılı bilgi için kataloğu indirebilirsiniz.

Çift Milli Mikserlerin Avantajları

icon png

Çok yüksek kapasitelerde beton sunabilmektedir. Uzun ömürlüdür, düşük bakım ve işletme gideri sunar. Kapak sistemi çift yönde açılabilmektedir. Otomatik yağlama imkanı sunar. Sürekli üretim için en uygun mikser tipidir. Her tipte beton üretimine olanak sağlar. Bakımı kolaydır.