Kazıcı Yükleyici
1022 A

Motor

Perkins / 100

Yükleyici Kova Kapasitesi

1.2 m³

Çalışma Ağırlığı Standart

8020 kg

Çalışma Ağırlığı Full

8800 kg

Ürün Kataloğu

Ayrıntılı bilgi için kataloğu indirebilirsiniz.

Pi Makina’nın yarım asırlık tecrübesiyle üretilen kazıcı yükleyiciler, günümüzün en son teknolojisiyle geliştirilmiş ve ortaya 1022 A modeli çıkmıştır. Yüksek kova ve kol koparma kuvvetine sahiptir ve özel ‘muz bom’ kazıcısı ile yükleme kolaylığı sunar. Ayrıca Pi 1022 A’nın opsiyonel teleskobik bomu sayesinde kazma mesafesi daha da arttırılabilmektedir.

Pi Makina Kazıcı Yükleyiciler, en zorlu koşullarda bile üstün performans göstermek üzere tasarlanmıştır. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri veya her türlü malzemenin hafriyatında üzerine düşen görevi eksiksiz şekilde yerine getirir.

Pi 1022A; 100 beygirlik Perkins motoru, 1.2m³ yükleyici kova kapasitesi ve 0.2 m³ kazıcı kova kapasitesiyle rakiplerinden üstün özelliklere sahiptir. Konforlu ve geniş kabiniyle dikkat çeken beko loder (Kazıcı Yükleyici), kısa sürede büyük ölçekli işlerin üstesinden rahatlıkla gelebilir.

Opsiyonel Özellikler

Sarsıntısız Yürüyüş Sistemi

Sarsıntısız yürüyüş sistemi (SYS) kazıcı yükleyicinin seyahati sırasında öne - arkaya sallanmadan konforlu bir şekilde hareket etmesini sağlar. Sarsıntısız yürüyüş sistemi ayrıca engebeli arazide çalışırken ön taraftaki dengeyi sağlayarak kovadaki yükün dökülmesini sağlar.

Ürün Galerisi

Görünüm 360°