Kule Vinç
Pi Makina Türkiye’nin ilk ve tek Kule Vinç üreticisidir. Farklı kapasite ve özelliklerde ürettiğimiz kule vinçlerimiz Türkiye’nin yanı sıra Dünya’nın birçok ülkesine de ihraç edilmektedir. Pi makina bu sektörde de dayanıklı ve kaliteli makinalarıyla prensip sahibi çalışma anlayışını bir kez daha ortaya koymuştur.

Kule Vinçleri ; mobil (kendi kendini kurabilen) kule vinçler ve sabit kule vinçler olmak üzere ikiye ayrılır. Her ihtiyaca hitap etmek üzere üretilmiş olan bu vinçler, 2 ile 10 ton arası farklı kapasitelerde olabilmektedir.

Pi Makina imzalı kule vinçleri birçok yönü ile rakiplerine oranla daha ileri seviyededir:

- Soketli elektrik kabloları sayesinde hızlı montaj imkanı bulunmaktadır
- Montaj esnasında üst seviye güvenlik sağlayan mast merdivenleri vardır.
- Kanca ve dönüş sistemini sökmek için kullanılan manuel kaldıraç sistemi bulunmaktadır
- En ağır şartlara ve farklı iklim koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır
- Hidrolik ünite, elektronik, valf sistemi ve joystick sistem kumandaları mevcuttur
- Lodsel, klima ve lcd; opsiyonel olmayıp her üründe bulunmaktadır.
- Ekipman kullanımında en iyi kalite tercih edilmiştir. (Abb,Mitsubishi)
- Uluslararası sertifikalara sahiptir (ISO,CE,GOST-R)
  • Pi Kule 225(75m bom | 12 ton kaldırma)
  • Pi Kule 140(60m bom | 10 ton kaldırma)
  • Pi Kule 110(60m bom | 8 ton kaldırma)
  • Pi Kule 60(45m bom | 3 ton kaldırma)
Sabit kule vinçlerinde de diğer ürünlerinde olduğu kadar iddialı olan Pi Makina, 37m. ‘den 75 m. çalışma yarıçapına kadar 6 farklı modelde ürüne sahiptir. Kule vinçlerimizin kaldırma kapasitesi 2 tondan 12 tona kadar çıkmaktadır. Yükseltme aparatı sayesinde oldukça kolay kurulum sağlayan sabit kule vinçlerimiz özellikle büyük kapasiteli projelerde tercih edilmektedir. Tüm bu özellikleri sayesinde sektördeki yerini kalıcı olarak sabitleyen firmamız, bu ürün ile de en fazla tercih edilen markaların başında yer almaktadır. Sabit Kule Vinçleri, büyük inşaat projelerinin en önemli aktörlerindendir. Son yıllar içinde yasalarla belirlenmiş durumlar çerçevesinde kullanılması zorunlu hale getirilmiş olan Sabit Kule Vinçlerinin ilk yerli üretimi de yine Pi Makina tarafından yapılmıştır. Sadece ülkemiz sınırları ile sınırlı kalmayıp dünyanın birçok ülkesinde de firmamızın ve Türkiye’nin adını başarı ile taşımaktadır.
  • Pi Kule 41(24m bom | 3 ton kaldırma)
Pi makina güvencesi ile üretilmekte olan mobil kule vinçlerimiz kendi kendini kurabilme ve çok kısa sürede kurulup sökülebilme özellikleriyle öne çıkmaktadır. Kurulum ve taşıma maliyetlerini minimize eden bu özellikleri ile sürekli yer değiştiren projeler için öncelikli seçim sebebidir. Özellikle yol inşaatları gibi çalışma alanı yüksekte olmayan projeler için tercih edilen mobil kule vinçleri Pi Makinanın başarılı tasarımlarından biridir. Teknoloji ve tasarımı birleştiren mühendislerimizin özverili ve amaca yönelik çalışmalarının bir ürünü olarak kolay kurulumu sayesinde zaman ve güç israfını önlemektedir. Mobil Kule Vinçlerimiz Pi Makina güveninin, zirvede olduğu gibi yerde de fark edilmesini sağlamıştır.

 

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar