Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
İmal ettiği makina, araç ve tesislerin yanı sıra demiryolu, savunma sanayi ve otomotiv sanayinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Otomotiv Sanayi

Son yıllarda otomotiv alanında ciddi yatırımlara imza atan Pi Makina On-Road ve Off-Road araçlar da üretiyor. Bu araçların motor ve şanzıman dışındaki tüm aksamları Pi Makina tarafından tasarlanarak üretiliyor. Birçok farklı sektörden gelen talepleri karşılayabilen 4x2, 6x4 ve 8x4 On-Road araçlarla beraber 4x4, 6x6 ve 8x8 Off-Road araçlar da Pi Makina Know-How' ıyla üretilmektedir.

Savunma Sanayi

Pi Makina TSK ve Savunma Sanayinin ileri gelen vakıf ve kuruluşlarıyla birebir çalışmalarına devam etmektedir.
"2008 yılında tesis güvenlik belgesini alarak bu tarihten itibaren savunma sanayisinin ileri gelen vakıf ve özel sermayeli firmalarından olan, ASELSAN, ROKETSAN, FNSS, TAİ, NUROL SAVUNMA ve TÜBİTAK ile birebir işbirliği içerisinde çalışmalarına devam eden Pi Makina savunma sanayindeki ürün gamına her geçen gün yeni ürünler ve sistemleri eklemeye devam etmektedir.

Savunma sanayindeki öncü firmalara, gerek teslim etmiş olduğu işlerde sergilemiş olduğu başarı, gerekse sunmuş olduğu sistem projelerindeki teknik çözüm paketleri sayesinde güçlü imalat ve mühendislik kabiliyetini gözler önüne sermektedir.

Taahhüt ve İnşaat İşleri

Pi Makina, 45 kişiyi aşan proje kadrosuyla her türlü çelik konstrüksiyon projesini yürütebilmektedir. Bu bağlamda “en büyük referansı; tamamladığı başarılı işler” olan firmamız Türkiye’nin önde gelen birçok projesine de destek vermiştir.
Gücünü kalitesinden alan firmamız her türlü özel projeye cevap verebilecek ve bunların imalatını sorunsuz olarak gerçekleştirebilecek tesisleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.
- Sondaj Tesisleri
- Baraj Daimi Techizatının özellikli Aksamı
- Cebri Boru
- Baraj Kapakları
- Tünel Kalıpları
- Daimi Teçhizat
- Kokil Kalıplar
- Çelik konstrüksiyon İşleri
- Anahtar Teslim Projeler
- Havalı Hat Vinçler (Blondin)
-Otoyol köprü ve korkulukları

Demiryolu sanayi

Pi Makina, sahip olduğu tecrübe ve kalite prensibini demiryolu sanayinde de sunabilmek adına ürün portföyünü geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Bu bağlamda Pi Makina;
• TÜLOMSAŞ (Türkiye Lokomotif ve Motor Sanayi A.Ş.),
• TÜDEMSAŞ (Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi A.Ş.),
• TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) ve
• TÜVASAŞ (Türkiye Vagon Sanayi A.Ş.) ile birlikte birçok özgün ve güçlü projeye imza atmıştır.

Yerli imalatın gücünü Demiryolu Sanayisinde de hissettiren firmamız,
dünya için kritik öneme sahip ulaşım ve taşımacılık hatlarından biri olan
raylı sistemler için ihtiyaca göre çözümler üreterek; ülke sermaye ve
teknolojisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina