Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Pi Makina'nın sektördeki en iyi beton santrali markası olmasının en önemli faktör, ürettiği beton mikserleridir. Kullanılan Hardox iç aşınmazları, NiHard karıştırıcı kollarıyla yüksek dayanım ve uzun kullanım ömrü sunmaktadır.

Planet tipi beton mikserleri, başta prekast beton üreticileri olmak üzere bir çok hazır beton üreticisi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle düşük veya sıfır slumplı betonların kullanıldığı prekast, fiber katkılı, parke taşı betonları için kullanılmaktadır. Pi Makina Planet beton mikserleri grubunda; 0.5, 1, 1.5 ve 2 m³ sıkıştırılmış beton kapasitesine sahip modeller mevcuttur

Planet Mikserlerin Avantajları

En kaliteli ve en hızlı homojen karışımı sağlar. Kuru ve ince karışımlar için idealdir. Geniş bakım kapakları sayesinde kolay temizlenir. Renkli beton karışımlarına uygundur. 4 kapağa kadar açılabilme imkanı vardır. İç aşınmazları yüksek dayanımlıdır. Düşük bakım maliyeti sunar.

Güçlü ve sağlam yapısı, kolay temizlenebilme özelliği, kolay kullanım ve kolay bakım gibi özellikleriyle öne çıkmaktadır. Mikserde Kullanılan Hardox iç aşınmazları, NiHard karıştırıcı kollarıyla yüksek dayanım ve uzun kullanım ömrü sunmaktadır.

Pi Makina üretimi tek milli beton mikserinin en önemli özelliği, sürekli üretime uygun olması ve zorlu beton karışımlarında bile kullanılmasıdır. 1 ve 2 m³ sıkıştırılmış beton kapasitesine sahip modelleri vardır. Düşük ilk yatırım maliyeti ve düşük bakım maliyeti sayesinde orta ölçekli projelerde tercih edilmektedir.

Tek milli Mikserlerin Avantajları

Yüksek tane boyutlu agregalarda bile verimli çalışabilir. Otomatik yağlama ile uzun ömürlü kullanım sunar. Sürekli üretim için ideal mikserdir. Kendini temizleyebilme özelliği sayesinde kolay bakım sunar. Her türlü betonu kolayca karıştırabilir. Düşük ilk yatırım ve bakım maliyeti sunar.

Dünyanın birçok ülkesinde, özellikle büyük inşaat projeleri için tercih edilmektedir. Kullanılan Hardox iç aşınmazları, NiHard karıştırıcı kollarıyla yüksek dayanım ve uzun kullanım ömrü sunmaktadır.

Karıştırıcı paletinin özel tasarımı sayesinde en kısa sürede homojen beton yapısına ulaşabilmektedir. Hazır beton, prekast beton, Rcc beton ve ağır beton gibi her tipte beton için kullanılabilmektedir.
Çift milli mikserler, Pi Makina mühendisliğinin ve son teknolojinin yardımıyla üretilmiş en gelişmiş mikser tipidir. Pi Makina twin shaft beton mikserleri grubunda 1, 2, 3, 4.5 m3 sıkıştırılmış beton kapasitesine sahip modelleri vardır.

Çift milli Mikserlerin Avantajları

Çok yüksek kapasitelerde beton sunabilmektedir. Uzun ömürlüdür, düşük bakım ve işletme gideri sunar. Kapak sistemi çift yönde açılabilmektedir. Otomatik yaplama imkanı sunar. Sürekli üretim için en uygun mikser tipidir. Her tipte beton üretimine olanak sağlar. Bakımı kolaydır.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2022 Pi Makina