Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Yerli İnşaat Firmaları Ve Beton Üreticileri Pi Makina Beton Santrallerini Tercih Ediyor

Yerli İnşaat Firmaları Ve Beton Üreticileri Pi Makina Beton Santrallerini Tercih Ediyor

Pİ MAKİNA hazır beton tesislerinde, parke taşı tesislerinde ve daha kısa süreli mobil santraller gerektiren müteahhitlik hizmetleri yapan inşaat firmaları tarafından Türkiye’de tercih edilmeye devam ediyor. Son dönemlerde Türkiye’nin doğusundan batısına birçok şehirde beton santrali montajını sürdüren Pİ MAKİNA; Kayseri’den Van’a, Siirt’ten Bursa’ya dört bir yanda yaygınlaşmaya devam etmektedir.

İsmi geçen firmalar; BURAKCAN İNŞAAT, KLV İNŞAAT, ERASLAN, ÜSTYAPI, PEKER İNŞAAT, AKSOYLAR GRUP, ÖRYES İNŞAAT, POLAT YOL YAPI, ZÜHAL BETON, TUĞBA İNŞAAT bölgelerinde önde gelen ve Pİ MAKİNA kalitesi ve ayrıclığını yaşamış firmalardır.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina