Pi Makina Uretim

Tasarım ekibimizin yaptığı tasarımlar, Ar-Ge ekibimizin de yaptığı çalışmalarla da desteklenerek üretime hazır hale gelir. Kalite Kontrol laboratuvarlarımızdaki testlerden başarı ile geçen malzemeler üretim için Türkiye’nin en gelişmiş makina üretim hattına sahip olan fabrikamıza gönderilir. Böylece son teknoloji ürünü olan Cnc tezgaharı, kaynak robotları ve tam otomasyon sistemlerinin kullanıldığı üretim sürecimiz başlar.

Her biri alanında uzman mühendis ve ustaların kontrolünde üretimi tamamlanan makinalar, üretimin her bir aşamasında ayrı ayrı kontrollerden geçer. Fabrikamız “Üretimde sıfır hata” prensibi ile çalışır. ”Tam müşteri memnuniyeti” doğrultusunda bir kez daha Kalite Kontrol değerlendirmesi yapılan makinalar müşteriye teslim edilir.

Pi Makina yarım asırlık marka gücünü "kaliteli üretim" ilkesi sayesinde kazanmıştır.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar