Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Türkiye'nin yeni Ar-Ge Merkezi

Türkiye'nin yeni Ar-Ge Merkezi

İş ve inşaat makinları sektöründe faaliyet gösteren Pi Makina son yıllarda yapmış olduğu ArGe yatırımlarının ve sonucunda oluşturduğu altyapının karşılığını Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımıza geçtiğimiz mayıs ayında yaptığı başvuru sonucunuda aldığı Ar-Ge merkezi belgesi ile taçlandırmış oldu. Temmuz ayı itibariyle hak kazandığı belgenin sonucunda Türkiyenin 266. ArGe merkezi olmuştur.

ArGe merkezi olmanın verdiği sorumlulukla 2017 hedeflerini gerçekleştirmek adına çalışmalarına ara vermeden devam eden firma ArGe kültürünü firmaya daha da iyi bir şekilde yerleştirmek ve teknoloji düzeyi yüksek ürünler ortaya çıkarmak adına stratejilerini belirlemiş durumdadır.

Şu anda 100000 m²’den fazla kapalı, yaklaşık 150.000 m² açık alanda ve yaklaşık 600 personeli ile bölgesinde lider bir kuruluş olarak modern ve yenilikçi birçok iş kolunu aynı çatı altında toplayan Pi Makina, geniş ürün gamı ve yüksek kaliteli servis hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir iş ve inşaat makinaları alanındaki faaliyetleri ve müşterilerin ticari ihtiyaçlarına yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle kendi üretim alanında öncü bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Yüksek kabiliyetli ve dinamik Ar-Ge Merkezi, İmalat Mühendisliği ve Kalite Kontrol Departmanlarının yanı sıra Talaşlı imalat, Dişli İmalat, Isıl işlem, Modelhane, Kaplama, Boyama ve Kumlama gibi üretim bölümleri sayesinde kendi yapmış olduğu tasarımlar ve projelerini hayata geçirebilecek her türlü altyapıya sahip bir tesis olarak bölgesinde ve ülkemizde öne çıkmaktadır.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina