Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Sheraton Oteli'nin yapımında Pi Kule Vinç ve Pi Beton Pompası

Sheraton Oteli'nin yapımında Pi Kule Vinç ve Pi Beton Pompası

Afrika kıtasında son 5 yılda büyük atılımlar yapan Pİ MAKİNA Afrika ülkelerinde BETON SANTRALLERİ, BETON POMPALARI ve KULE VİNÇLERİYLE yaygınlaşmasını ve pazarda söz sahibi olmasını sürdürüyor.

22,300m2 lik alana kurulan otel bölgenin en büyük oteli olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca bu proje ülke tarihinin de en pahalı yapı işlerindendir. Toplam değeri 60 milyon doları bulacak projede 9200 oda, 25 suit daire, alışveriş merkezi, yüzme havuzu ve bunun gibi bir çok yaşam alanı yapılmaktadır. Kinza Yapı firmasına devam eden bu büyük proje için başarılar diler ve Pi Makina'yı çözüm ortağı olarak tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina