Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Riyadh Havalimanı ve Riyadh Metro projesinde yarım asırlık Türk Gücü

Riyadh Havalimanı ve Riyadh Metro projesinde yarım asırlık Türk Gücü

TAV Tepe Akfen ve Al-Arrab Contracting Co. İşbirliği ile yapılan Suudi Arabistan’daki Riyadh havaalanı projesinde alt yüklenici olan DSG yapı, bu büyük projede Pi Makina Beton Santrali’ni tercih etti.

Daha önce dünyanın sayılı projeleri için tercih edilen Pi Makina Beton Santrali, 2014 yılında başlamış Riyad King Khaled Uluslararası Havaalanı Terminali projesinde de sorunsuz çalışarak firmanın memnuniyetini kazanmıştır.

dgs inşaat havaalanı

Kolay taşınabilir yapısı, kurulum maliyetinin düşük olması ve yüksek verimde çalışmasından dolayı tercih edilen Pi 60 M Mobil Beton Santrali, projenin 2015 yılı ortalarında bitmesinin ardından, bölgedeki bir diğer büyük proje olan Riyad Metro Projesinde kullanılmak üzere yeni şantiyeye taşındı. Burada da yaklaşık 1 sene çalışması beklenen Mobil beton santrali saatte 60 m3 beton dökebilme özelliğine sahiptir.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina