Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Prekast, Parke Ve Bordür Taşı Tesislerine Beton Santrali Temininde Sektör Lideri

Prekast, Parke Ve Bordür Taşı Tesislerine Beton Santrali Temininde Sektör Lideri

Gelişen dünyayla birlite son on yılda sektörde parke taşı tesisi üretimleri önem kazanmıştır. Bu konuya önemli bir yatırım yapan tek şasede tek ve çift mikserli özgün tasarımlı santralleriyle Pİ MAKİNA hep önde olmuştur. 0.5m3 ten 2m3’e kadar Türkiye’de seri olarak yıllardır (dış ülkelere bağlı kalmadan) birinci sınıf plant mikserler üreterek pazardaki ayrıcalığını ortaya koymuştur. Parke taşı tesisiyle akuple çalışan her yıl birçok tesis kurmaktadır. Bu konuda bir marka olmuştur.

Yalnızca son iki çeyrekte birçok belediye, il özel idaresi ve KAMTAŞ, OKUMUŞ BETON, SERTAŞ, ACETLER KÖMÜR, TÜRKANLAR İNŞAAT, ERBİMS, TUĞRUL BETON, TELLİLER İNŞAAT gibi sektöründe lider firmalara Pİ MAKİNA’nın bu özel tasarımlı precast beton santrallerini tercih etmiştir.

Yalnızca yurtiçi pazarında kalmayıp dünyanın birçok ülkesine aynı şasede çift mikserli (ince kalın harç için) beton santralleri kuran Pİ MAKİNA entegre tesislerdeki başarısını pekiştirmiştir.
Detaylı Bilgi İçin PrekastBetonSantrali.com

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina