Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Polatyol İnşaat Pi Beton Santralleri Kullanıyor

Polatyol İnşaat Pi Beton Santralleri Kullanıyor

Azerbaycan, Irak ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde projeler yürüten POLAT YOL YAPI Kastamonu, Bakü, Erbil ve farklı 2 şantiyesinde daha 5 adet beton santrali kurdu. 100m3 mobil, 100m3 sabit, 35m3 kompakt beton santrallerini tercih eden firma, projelerinin büyüklüğü ve farklılıklarına göre 3 ay içerisinde 5 adet beton santrali alımı gerçekleştirdi. 2014 yılı ilk 6 ayında projelerinde bu santralleri kullanmaya başlayan POLAT YOL YAPI kendisine kendi gibi güçlü bir partner seçti. Pİ MAKİNA Türkiye’ nin önde gelen inşaat firmalarının yurtiçi ve yurtdışında yürüttüğü prestijli projelere beton santralleri tedariğini hızla devam ettirmekle kalmıyor, bu firmalara bölgesel satış sonrası desteklerle de projelerinin sıkıntısız yürümesini sağlıyor.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina