Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Pİ MAKİNA Haziran 2013'de Ankara’da iki ayrı şantiyede 2 kule vinç daha kurdu…

Pİ MAKİNA Haziran 2013'de Ankara’da iki ayrı şantiyede 2 kule vinç daha kurdu…

Türkiye’nin ilk yerli KULE VİNÇ üreticisi Pİ MAKİNA HAZİRAN 2013 içerisinde ANKARA’da iki ayrı şantiyede 2 kule vinç daha devreye aldı. VEZİR İNŞAAT’ın SİNCAN ALIŞVERİŞ MERKEZİ’ne 10 ton kapasiteli bir kule vinç kurdu. Yine 10 ton kapasiteli bir diğer vinci PELİT İNŞAAT’ın ANKARA ESKİŞEHİR yolu üzerindeki toplu konut şantiyesine kurdu.

Sektörün öncüsü ve Türkiye’nin en büyük üreticilerinden Pİ MAKİNA KULE VİNÇLELERİ pazarda yer tutmaya ve kalitesiyle ön planda olmaya devam ediyor.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina