Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Pi Makina, Cezayir ve Irak’taki önemli projelerde yer alıyor

Pi Makina, Cezayir ve Irak’taki önemli projelerde yer alıyor

Girmak, Dorçe Prefabrik, Marmara Beton, Pikaron İnşaat, İberia İnşaat, Tanin Yapı gibi Türkiye’nin önde gelen çok sayıda inşaat firmasının, beton santrali ve beton pompaları tercihini Pi Makina’dan yana kullandığı belirtiliyor. Irak’ın Musul, Erbil, Bağdat, Kerkük gibi farklı şehirlerinde Pi Makina’nın 37 metrelik beton pompalarının yanı sıra, 100 metreküplük mobil beton santrallerinin, 120 ve 150 metreküplük sabit beton santrallerinin kullanıldığı ifade ediliyor.

Türk firmalarının yanı sıra; Al Hakim, Al Dayer, Al Marhıj, Anwar Alawalı gibi yerel firmalar da Pi Makina’nın müşteri portföyünde yer alıyor.

Pi Makina ayrıca, Cezayir’in farklı şehirlerinde çeşitli projeler gerçekleştiren Sarl Aslan Construction firmasına da 6 adet beton santrali temin etti. Sabit ve mobil beton santrallerinden oluşan bu makinaların, Cezayir’de yeni şehir projeleri inşa eden Aslan Cons. Co. firmasının farklı şehirlerdeki özgün projelerinde kullanılmakta olduğu belirtiliyor.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina