Pi Makina Beton Santrallerinin Üstün Özellikleri

1-) Pi Beton Santralleri ağır şartlarda ve farklı iklim koşullarında çalışmak üzere dizayn edilmiştir, her türlü iklim koşullarında çalışabilme özelliğine sahiptir ve rakiplerine kıyasla çelik tonaj ağırlığı daha fazladır. Bu durum da Pi Makina beton santrallerinin ömrünün daha uzun olmasını sağlar.

2-) Tüm beton santrallerinde korozyona karşı dayanım için birinci sınıf epoksi boya uygulaması ve kumlama yapılır.

3-) Sabit beton santrali ve mobil beton santralinde kullanılan kalın sac ile muadillerinden daha ağır ve tam tartı hassasiyetine sahiptir ve sıfır vibrasyonla kapasite kayıpları görülmez.

4-) Beton Mikserlerinde Dayanıklı mikser aşınmazları kullanılır.Beton mikseri iç aşınmazları dökümden yapılır (NI-HARD). 24-30 mm döküm malzeme kullanılması geç aşınmasını ve çok uzun ömürlü olmasını sağlar.

5-) 60 m3 mobil santrallerimizde sıkıştırılmış beton kapasitesi 1.25 m3 beton mikseri kullanılmaktadır. Bu sayede mobilizasyon kaynaklı kayıplar yok edilmekte ve tam kapasite tutturulmaktadır. Ayrıca 60m3 mobil beton santrallerinde; şase üzerindeki silo net 40 ton kapasitelidir.

6-) Sabit ve mobil beton santrallerde uluslararası komponentlerin kullanılması ile her türlü malzemenin lokal marketlerden kolayca bulunabilmesini sağlar.Pİ MAKİNA üretiminde yüksek kaliteli girdi kullanır.

7-) Üst düzey modern otomasyon sistemi sayesine santrallere uzaktan erişim ve her türlü müdahelenin yapılabilme kolaylığı, tüm panellerde birinci sınıf Fransız ya da Alman üreticilerinin otomasyon malzemeleri kullanılmaktadır.

8 -) Santraller uzun vadede yüksek verimle çalıştırılabilir, kolay ve hızlı kurulum ayrıca taşıma kolaylığına sahip,ekonomik çözümler sunar.

9-) Mobil ve sabit beton santrallerde alternatif beton mikserlerinin kullanımı ile birlikte farklı tipte ve kapasitede beton üretimini rahatlıkla gerçekleştirebilir.

10-) Mobil beton santrali ve sabit beton santrali nde planet tip dik milli mikserlerin yanısıra yatay çift milli mikserlerin alternatifli kullanım imkanı sayesinde, hem hazır beton santrallerinde kütle betonu dökümüne imkan sağlar hem de prekast, parke taşı ve blok yapabilen santrallerdir.

11-) Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Uluslararası standartlar çerçevesinde ISO,CE ve GOST-R standartlarına uygun beton santralleri üretmekteyiz.