Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Pi Makina beton pompaları sektörde ön plana çıkmaya devam ediyor

Pi Makina beton pompaları sektörde ön plana çıkmaya devam ediyor

SİVAS HAS BETON beton pompasının devreye alınmasının hemen akabinde, geçtiğimiz ay KAYSERİ BAYER İNŞAAT 37m beton pompası da beton dökmeye başladı. 2012 yılında saatte 120m3 kapasiteli beton santrali alımında da Pİ MAKİNA BETON SANTRALLERİ’ni tercih eden firma, beton pompasında da Pİ MAKİNA dedi. BAYER İNŞAAT günde 1000m3 beton dökmektedir ve Pİ MAKİNA pompası ile günde 1000m3 beton basmaktadır.


Yine KAYSERİ’de ARMA KUM Pİ MAKİNA pompasını tercih etti. Daha önce 22m Pİ MAKİNA BETON POMPASI bulunan firma ikinci pompasında da kaliteyi bozmadı ve seriye devam etti.

TRABZON ASTAŞ BETON’da geçtiğimiz ay Pİ MAKİNA BETON POMPASI’nı tercih ederek, uluslararası standartlarda bir pompaya sahip oldu.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina