Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Pi Kule Vinçler Türkiye’nin Birçok Yerinde

Pi Kule Vinçler Türkiye’nin Birçok Yerinde

2014 yılı içerisinde kule vinç konusunda hem üretimini hem de yaygınlığını artıran Pİ MAKİNA Anadolu’nun da farklı şehirlerinde Pİ KULE VİNÇLERİ montajıyla adından sıkça söz ettirdi.
Son dönemde SAMSUN’da ÇİFTLER İNŞAAT, KONYA’da ALÖZ İNŞAAT, KAYSERİ’de DİYMAR İNŞAAT, ANKARA’da DIA HOLDING-IC firmalarına farklı tiplerde kule vinçler kurdu. 5 ton, 10 ton kapasiteli kule vinçler yanında, DIA HOLDING’e kurduğu mobil çekilir tip PİKULE 41 modeli de hayli ilgi gördü.

KULE VİNÇ konusunda ciddi bir yatırım yapan Pİ MAKİNA Türkmenistan’dan Irak’a, Cezayir’den farklı ülkelere kule vinç ihracatına hız veriyor.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina