Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Pi Kule Vinçler Dünya Pazarında Yerini Aldı

Pi Kule Vinçler Dünya Pazarında Yerini Aldı

Dünyanın farklı ülkelerinde önemli müteahhitlik hizmetleri veren firmalar PİKULE VİNÇ’lerini tercih etmeye başladı. Cezayir’de BENBELLAT CO, Türkmenistan’da MOHAMMED OJAROV CO ve SHOVLY ALEM CO ile Irak’ta NABAZ CO son dönemde kule vinçlerimizi kullanmaya başladı.

Dünyanın farklı ülkelerinde de hali hazırda kullanımı sürdürülen Pİ KULE VİNÇLER, yeni pazarlarda da yerini alarak geniş bir ağa hitap etmeye başladı. Özellikle büyük inşaat firmalarının büyük projelerde tercih ettiği Pi kule vinç 140 modeli 10 tonluk taşıma kapasitesine sahiptir.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina