Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Pi Kule Vinçler Ankara’nın En Merkezi Yerinde Üç Adet Birden Yükseldi

Pi Kule Vinçler Ankara’nın En Merkezi Yerinde Üç Adet Birden Yükseldi

İSTANBUL’un eski ve köklü müteahhitlerinden FENERBAHÇE ESKİ BAŞKANI SN TAHSİN KAYA’nın firması KAYALAR İNŞAAT (TKY) Ankara’da yer alan ORMAN ve SU İŞLERİ BAKANLIĞI’nda kullanılmak üzere kurdurduğu 3 adet Pİ KULE VİNCİ kullanıma açtı.
Geniş bir araziye yayılan şantiye bölgesi Eskişehir Yolu’nun hemen dibinde olup Ankara’nın en merkezi yerindedir. Bu bağlamda da Pİ KULE VİNÇ artık büyük şehirlerin merkezlerindeki önemli şantiyelerinde dün olduğu gibi bugün de yükselmeye devam etmektedir.
10 ton kapasiteli PİKULE140 kule vinçleri modern teknolojisi ile projede yerini almıştır.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina