Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Pi Beton Santralleri Orta Doğu, Körfez ve Afrika Ülkelerinde

Pi Beton Santralleri Orta Doğu, Körfez ve Afrika Ülkelerinde

Dünyada 5 kıtaya yayılmış Pİ MAKİNA BETON santralleri Ortadoğu, Körfez, Afrika ülkelerinde ve Rusya’da hızla yayılmaya ve kullanılmaya devam etmektedir. Bu yılın ikinci yarısında yalnızca Cezayir’e 2 adet mobil beton santrali, 3 adet de sabit beton santrali kuran Pİ MAKİNA ayrıcalıklı bir üretici olduğunu, dünya pazarına göstermektedir.
SARL ZIRAKAM, SNL CO, E.T.P.H, EURL CDT., firmaları bu son dömere birer örnek olarak ismi anılması gereken firmalardır.
Yine Kuzey Afrika’da LİBYA, MISIR, TUNUS pazarında yoğun bir şekilde Pİ MAKİNA sabit beton santrali ve mobil beton santrallerini kurmaktadır. Son dönemde Tunus’ta RETEL CO, Mısır’da SAMA MISR, ABUGMEAA CO., Libya’da SHEMELA CO, DHAIBI CO, FIRAT TEKSTİL firmaları bunlardan yalnızca birkaçıdır.
Arabistan, Irak ve Körfez Ülkeleri’nde de 2013 yılı içerisinde özel projelere imza atan Pİ MAKİNA pazar payını her geçen gün artırmaktadır. Irak’ta hem Türk müteahhitlerinin projelerine hem de Irak’ın yerli firmalarına bu yıl 10un üzerinde beton santrali veren Pİ MAKİNA, pazardaki etkinliğini sürdürmüştür. Sektörün önde gelen firmaları olarak anılanlardan birkaçı DORÇE PREFABRİK. MAKSOMER İNŞAAT, ÇINAR İNŞAAT, MAM CO, AL HAKIM CO, AL MARHIJ CO. firmalarıdır.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina