Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Parke Taşı - Prekast Beton Santralinde İlk Ve Tek Adres

Parke Taşı - Prekast Beton Santralinde İlk Ve Tek Adres

Pİ MAKİNA son 10 yıldır yaptığı ciddi arge atağıyla özellikle dik milli-planet mikserlerin üretiminde sektörün en önde gelen firması oldu. Parke taşı tesislerine adapte ettiği santraller Türkiye’de çok yaygınlaştı. Son olarak ANKARA’da ELKO ELEKTRİK firması da tarafo gövdesinin özel betonlarla kaplanması işinde Pİ MAKİNA PRECAST BETON SANTRALİ’ni kullanmayı tercih etti.

Özel slumplarda beton döken, kuru karışıma çok uygun, yine özel durumlarda macun kıvamında, farklı slumplarda beton dökme kabiliyeti olan parke kilit taşı tesislerinin vazgeçlimezi Pİ MAKİNA PRECAST beton santrali ihtiyaca göre özel beton üretimini sürdürmektedir.
Detaylı Bilgi İçin PrekastBetonSantrali.com

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina