Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Özel Tasarım Kompakt Şase Ve Tartı Grubuyla 100m3 & 120m3 Saat Kapasiteli Yeni Tip Mobil Beton Santrali

Özel Tasarım Kompakt Şase Ve Tartı Grubuyla 100m3 & 120m3 Saat Kapasiteli Yeni Tip Mobil Beton Santrali

Daha kompakt mobil beton santrallerindeki kapasite kayıplarını engellemek için yeni tasarlanan ana şasesi ve bunkeri ayrı dingil üzerinde sevk edilmekte olan ve kapasite kaybı yaşatmayan 100m3 saat yeni trend mobil beton santrali piyasada hayli ilgi çekmektedir.

Sabit beton santralinin mobilize edilmiş hali gibi tasarlanan ama taşınması 2 çekici ile kolayca yapılabilen bir taraftanda kullanım kolaylığı ve kurulum kolaylığı ergonomisi düşünülen Pİ MAKİNA 100M3 saat kapasiteli beton santrali üstün performansıyla uluslararası pazarda çok talep görmektedir.

4x25m3 kapasiteli bunker haznesi, yüksek verim için bantlı besleme sistemi (buna rağmen az yer tutması ve taşıma kolaylığı), özel şase tasarımıyla (konteynır tipi tartı grubunun birbirinin içine geçmesi, kolay taşınması ve yüksekliğinin azaltılması ile beraber besleme sistemindeki kolaylık) yeni tip mobil santrali pazardaki beklentilerin üstüne çıkmıştır.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina