Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Özbekistan’nın Başkenti Taşkent’e Mobil Beton Santrali ve Beton Pompası Sevk Edildi

Özbekistan’nın Başkenti Taşkent’e Mobil Beton Santrali ve Beton Pompası Sevk Edildi

Özbekistan’ın en büyük holdingi olan BAURAUM GROUP LLC saatte 60m3 beton üretimi yapan Pi Mobil Beton Santralini devreye aldı. Beton Santrali ile aynı zamanda Pİ BETON POMPASI alımı yaparak takım çalıştıran firma yetkilileri; Pİ MAKİNA’nın ürünlerinden ve fabrikadaki profesyonel üretiminden çok etkilendiğini belirtti.

Hem beton tesisinin hem de kamyonüstü beton pompasının çalışmasından gayet memnun olduklarını belirten yetkililer, önümüzdeki yıl başlayacakları inşaat projelerinde de Pİ MAKİNA ürünlerini tercih edeceklerini vurguladı.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina