Pi Makina İnsan Kaynakları

 

Pi Makina İnsan Kaynakları organizasyonunun amacı, şirket vizyonu doğrultusunda insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek; şirketin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için, gerekli işgücü alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çağdaş yönetim teknikleri kullanarak öğrenen ve yaratıcı bir organizasyon kurmaktır.

Pi Makina’nin İnsan Kaynakları Politikası, rekabet gücünün korunması için entellektüel sermayenin artırılmasına katkı sağlayacak; mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, motivasyonu yüksek, katma değer yaratan çalışan profili oluşturmak, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine kurulmuştur.

Pi Makina, stratejik ilerleme öğeleri ve vizyonu çerçevesinde insana verdiği değer, yarattığı istihdam ve yaptığı yatırımlarla geleceğine yön vermektedir. 

Stajı Kontenjanlarımız Dolmuştur.

Diğer iş ilanları ve haberlere ulaşmak için lütfen LinkeIn sayfamızı takip ediniz.
pi makina iş ilanı

 

İş Başvuru Formu

Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru doldurunuz

Ad/Soyad(*)

Cinsiyet(*)

Doğum Yılı

Telefon(*)

E-mail(*)

Adress

Şehir

Başvuru Türü(*)

Eğitim

Başvurulan Birim(*)

Deneyim

Cv Ekleme
Lütfen cv yükleyiniz..

Güvenlik(*)
Invalid Input

 

 


pi makina haberler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar