Teknik özellik
kule vinç kurulumu dikkat edilmesi gerekenler

Kule vinçleri nin kurulacağı saha vincin çalışmasi için elverişli olmalıdır. Vincin yükseltilmesi halinde çalişmasını engelleyecek bina, enerji hatları, baca ve çevredeki diğer vinçler gibi yapılar dikkate alınmalıdır.

Kurulumu profesyönel bir ekip yapmalıdır. Herhangi bir ufak kazanın bile boyutu düşünüldüğünde, bir hayli önemsenmesi gereken bir konudur. Bu yüzden konusunda deneyimli bir kurulum ekibinin yanında şantiye alanını iyi bilen bir ekip kurulumda bulunmalıdır.

Diğer bir önemli konu da Kule vincin üzerinde kurulacağı zeminin etüdüdür. Kule Vinç tarafından taşınacak yüklere bağlı olarak önceden incelenmelidir. Düz bir zemin üzerine, temel platform oluşturularak vinç kurulmalıdır. Hiç bir şekilde yumuşak ve eğimli zeminlere kurulum yapılmamalıdır. Çevresinde, tehlike yaratabilecek kazı yapılmamalıdır. Zemindeki en ufak bir kayma ve eğim kule vincin devrilmesine sebep olabilir. Bu nedenle kule vinç kurulumu için gereken en önemli adım zemin etüdü ve zemine göre ayak seçimidir.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar