Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Kule Vinç Sektörünün Türk Öncüsü İstanbul’u Sarmaya Devam Ediyor.

Kule Vinç Sektörünün Türk Öncüsü İstanbul’u Sarmaya Devam Ediyor.

2015 yılının ilk yarısında büyük bir pazar payı yakalayan %100 Yerli Üretim Pi Kule Vinçleri, İstanbul’un gözde projelerinin en önemli yardımcısı olmayı başardı.

UÇAR GRUP, AGE İNŞAAT ve SERRANUR YAPI gibi firmaların kullandığı Kule Vinçlerinin yanı sıra son olarak SAYIN İNŞAAT’ın İSTANBUL ALTIN BORSASI’ inşaasında kullandığı kule vinçler yine Pİ MAKİNA markasını taşıyor.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina