Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Koza İnşaat hem Pi Beton Pompası Hem Pi Beton Santrali Kullanıyor

Koza İnşaat hem Pi Beton Pompası Hem Pi Beton Santrali Kullanıyor

Türkiye’nin önde gelen firmalarında KOZA İNŞAAT Adana’da yapımı süren baraj inşaatında 2 adet Pİ 100M3 MOBİL BETON SANTRALİ’ni kullanıyor. 2 ayrı noktada yüksek kapasitede beton döken mobil beton santrallerinden birisi 100m3 copfact tip tek şaşe beton santrsali olup diğeri de yine 100m3 saat kapasiteli grand tipi ayrı şase ve bunker üzerinde modernleştirilmiş yeni tip beton santralidir. Aynı şantiyede 47m beton pompasını da kullanan firma, Pİ MAKİNA’nın ayrıcalıklarını yaşamaktadır.Hem santral kullanımında hem de beton pompasında Pİ MAKİNA’yı tercih eden firma geçtiğimiz yıllarda da 60m3 Pİ mobil santrali ile bir HES projesini tamamlamıştı.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina