Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
Ana Sayfa > HABERLER > Kgm Ve Ogm Yükleyici Ve Beko Loderlerini Teslim Aldı

Kgm Ve Ogm Yükleyici Ve Beko Loderlerini Teslim Aldı

Pİ MAKİNA, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Orman Genel Müdürlüğü için özel olarak hazırladığı iş makinalarının sevkiyatlarını gerçekleştirdi. Karayolları Genel Müdürlüğü, 2 adet “Pİ 1051 Lastik Tekerlekli Yükleyici” teslim alırken Orman Genel Müdürlüğü, 12 adet Pİ 1022 Kazıcı Yükleyici’yi makine parkına dahil etti.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün standartlarında üretilen turuncu renkli Pİ 1051 Lastik Tekerlekli Yükleyiciler , Karayolları Genel Müdürlüğü'nün yol ve köprü yapım, onarım, bakım ve ıslah işlerinde kullanılacak olup, Orman Genel Müdürlüğü’ne sevkedilen 12 makine ise Türkiye’nin farklı bölgelerinde görev yapacak.

Yarım asırdır iş ve inşaat makinaları alanında Türkiye’de sayılı üreticilerden olan Pi Makina ‘yı tercih ettikleri için Karayolları Genel Müdürlüğü ve Orman Genel Müdürlüğüne teşekkürlerimiz sunarız.

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina