İş Makinaları
  • Pi 1022(Beko Loder | Sabit Şase)
  • Pi 1022 Y(Beko Loder | Yengeç Tip)
Beko Loder olarak da bilinen Kazıcı Yükleyiciler firmamızın en son geliştirdiği ürünlerinden biridir. Pi Makina markalı Beko Loaderler hareketli koltuğu, operatör mevki koruması, kullanışlı kontrol kabini ile operatörler için konfor sağladığı gibi makinanin kullanım verimliliğini de arttırmıştır. Ön tarafta bulunan geliştirilmiş yükleyici Beko kepçesi ve arkada bulunan kazıcı kepçesi ile kullanıcı ve sahiplerine uzun süre dayanıklılık ve güçlü kullanım avantajı sağlamaktadır.
  • Pi 1051 A(Lastik Tekerlekli Loder)
Bina inşaatları, altyapı işleri, atık ve geri dönüşüm tesisleri, taş ve maden ocakları, kaya kereste taşıma ve depolama işlerinde kullanılan yükleyiciler (loader) arasında en çok tercih edilen yükleyici türü lastik tekerlekli olanıdır. Yaptığı iş göz önüne alındığında oldukça önemli bir yere sahip olan yükleyicilerde Pi Makina deneyimi ve kalitesi özellikle tercih edilmektedir. Farklı ihtiyaçlar için farklı kova kapasiteleri ve motor güçleri olan yükleyicilerin son modeli olan 1051 piyasada en çok tercih edilen ürünlerdendir.
  • Pi 5021 T(Paletli Mini Yükleyici)
  • Pi 5041(Lastikli Mini Yükleyici)
Pi makina Mini yükleyici sektörünün Türkiye’deki öncülerindendir. Günümüz koşullarında işin hacmine ve şantiye alanlarının durumuna göre büyük yükleyicilerin ( loderler ) yerine mini yükleyiciler tercih edilmektedir. Ufak çaplı yükleme işlerinde, hafriyat çalışmalarında ve inşaat alanlarında kullanılan mini yükleyiciler; düşük maliyeti, dar alandaki yüksek manevra kabiliyeti ve güvenli kabini ile ön plana çıkmaktadır.
  • Pi 1020 D(Beko+Yükleyici+Damper)
Zor çalışma şartlarının en büyük yardımcısı olan kendini yükler damper, güçlü yapısı ve geniş hacmi ile birçok işi aynı anda yapabilmektedir. Şantiye ve tesislerde yükleyici olarak çalışırken ön damperi sayesinde taşıyıcı görevini de başarı ile yerine getirir. Pi Makinanın başarılı çalışmalarından biri olan kendini yükler damper böylece ikinci bir taşıyıcı ihtiyacını da ortadan kaldırmış olur.
  • Pi 3180 A
Yol inşaatları, kar temizleme, hafriyat ve kazma gibi işlerde kullanılmak üzere üretilmiş olan greyderler de diğer tüm makinalar gibi Pi Makina güvencesi ile üretilmektedir. 40 seneyi aşkın tecrübenin ürünü olan greyderlerimiz 3180 modelleri ile kaliteye önem veren müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

 

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar