Beton Grubu
Kule Vinç
Kırma Tesisi
İş Makinası
Motor greyderler işlevselliği ile öne çıkmaktadır. Şev oluşturma, hendek açma, kar güreme ve kazıma gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
220 Hp
Maksimum Güç
Pi kazıcı yükleyiciler zorlu koşullarda maksimum performans göstermektedir. Yükleme işleri, kanal kazısı, kırım işleri, her türlü malzemenin hafriyatı...
100Hp
Maksimum Güç
Konik kırıcılar granit, bazalt ve andezit gibi en sert ve aşındırıcı malzemeleri kırmak için tasarlanmıştır.
50-200 t/s
Kapasite
Pi Makina, kırma eleme tesislerinde gerekli olan her türlü ekipmanı kendi bünyesinde imal ederek müşterilerine tam çözüm önerileri sunar.
50-500 ton/s
Tesis Kapasitesi
8-10-12 tonluk yük kaldırma kapasitesi ile tünel kalıp teknolojisi ile inşa edilen yapılarda da kullanıma uygundur.
60-75 m
Bom uzunluğu
Pi Makina, saatte 30m3’den 360m3’e kadar beton üretimi yapabilen, sabit, mobil, mini, kompakt, kuru tip ve prekast gibi her türlü ihtiyaca uygun beton santrali üretebiliyor
30-360 m3/s
Beton Kapasitesi
130m3 ile 140m3 arasında beton dağıtımı yapabilen kamyonüstü beton pompaları, betonu 56 metre yüksekliğe kadar ulaştırmaktadır.
30 - 56m
Pompalama Yüksekliği
Beton dağıtım sistemi prefabrik beton elemanları (kalıp beton) üretimindeki verimliliği arttırmak ve maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.
1-2 m3
Kova Kapasitesi
İnsan Kaynakları Olarak Organizasyonumuzun Amacı
İnsan Kaynakları olarak organizasyonumuzun amacı; şirket vizyonu ve misyonu doğrultusunda insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek şirketin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için gerekli işgücü alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çağdaş yönetim teknikleri kullanarak öğrenen ve yaratıcı niteliğe sahip bir organizasyon kurmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız; rekabet gücünün korunması için entelektüel sermayenin artırılmasına katkı sağlayacak, mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, motivasyonu yüksek, katma değer yaratan çalışan profili oluşturmak, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine kurulmuştur.

Bu doğrultuda alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinlikler dışında, değerlerimizle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Dürüst olmak, iş arkadaşlarını, kurumunu ve grubunu sahiplenmek, sonuç odaklı yaratıcı fikirler üretmek ve yenilikçi çözümler getirebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

Cinsiyet, dil, din, ırk ayrımı yapmadan eşitlikçi bir yaklaşımı benimseyen, “doğru işe doğru insan”lardan oluşturduğumuz ekibimiz ile etik değerlere bağlılığından ödün vermeyen ve sürekli gelişimi destekleyen anlayışımızla istihdama katkı sunmak hedeflerimizdendir.

Bu doğrultuda Pi Makina; vizyon, misyon ve kurumsal değerleri çerçevesinde insana verdiği değer, yarattığı istihdam büyüklüğü ile geleceğine yön vermeyi hedeflemiştir.
Açık Pozisyonların ve Gerekli Yetkinliklerin Belirlenmesi
Özgeçmişlere Ulaşma, Uygun Adaylara Ulaşma
Online/Yüz yüze Mülakat Organizasyonları
Yabancı Dil Bilgisi / Teknik Sınav Uygulamaları (İlgili pozisyonlarda)
Referans Araştırması
İş Teklifi
İşbaşı Süreci
Oryantasyon ve İşbaşı Eğitim Programı

Kule Vinç

Kule Vinç

        
©1972-2021 Pi Makina