Pi Makina Haberler

Savunma Sanayi Müsteşarlığı Sanayileşme Dairesi Başkanlığının düzenlemiş olduğu ziyaret 11.08.2017 tarihinde gerçekleşmiş olup, Sanayileşme Dairesi Başkanımız SN.Bilal Aktaş ve 15 kişilik bir heyet katılımı ile gerçekleşmiştir.

Sn. Bilal Aktaş koordinasyonundaki topluluğa, Genel Müdürümüz ve firmamız sorumlu amirleri eşliğinde fabrika ziyareti yaptırılarak, firma tanıtım ve değerlendirme toplantısı vasıtası ile sektördeki çalışma alanları, savunma alanında yürütülen projeler, mevcut yapımız gereği almak istediğimiz işler aktarılmaya çalışılmıştır.

Sn. Daire başkanımız ve yetkili heyetinde değerli görüşleri alınarak, iyi dilekler ve temenniler eşliğinde etkinliğimiz tamamlanmıştır.pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar