Pi Makina Haberler
29.06.2017 tarihinde firmamız Gölbaşı yerleşkesine, SSM tarafından gerçekleşen ziyarete Sayın Müsteşarımız Prof. Dr. İsmail Demir ile birlikte 6 kişilik bir heyet katılmıştır. Müsteşarımız önderliğindeki heyeti, Pi Makina Yönetim Kurulu Üyeleri, Pi Makina Genel Müdürü ve ilgili personel heyeti karşılamış, tanışma oturumu akabinde, fabrika ziyareti ile programa devam edilmiştir. Firmamızın gelişmiş imalat kabiliyetleri, ürün gamı ve potansiyel yetenekleri hususunda yerinde değerlendirmeler yapılıp, potansiyel iş modelleri hususunda fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Pi Makina’nın savunma sektöründe imalatını tamamlamış ve de devam etmekte olduğu ekipmanlar, sistem projeleri ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. Ana yüklenici olduğu firmalara üretmiş olduğu ürünler bizzat imalat ve montaj hatlarında sunulmuştur.

Firmamız, bu kapsamlı, faydalı ve onur verici bu ziyaret akabinde de; Sn. Müsteşarımızın görüş ve fikirleri doğrultusunda milletimiz ve ülkemiz için çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar