Pi Makina Haberler

 

 

Pİ MAKİNA, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Orman Genel Müdürlüğü için özel olarak hazırladığı iş makinalarının sevkiyatlarını gerçekleştirdi. Karayolları Genel Müdürlüğü,  2 adet  “Pİ 1051  Lastik Tekerlekli Yükleyici”  teslim alırken   Orman Genel Müdürlüğü,  12 adet Pİ 1022 Kazıcı Yükleyici’yi makine parkına dahil etti.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün standartlarında üretilen turuncu renkli  Pİ 1051 Lastik Tekerlekli Yükleyiciler ,  Karayolları Genel Müdürlüğü'nün yol ve köprü yapım, onarım, bakım ve ıslah işlerinde kullanılacak olup, Orman Genel Müdürlüğü’ne sevkedilen 12 makine ise Türkiye’nin farklı bölgelerinde görev yapacak.

                Yarım asırdır iş ve inşaat makinaları alanında Türkiye’de sayılı üreticilerden olan Pi Makina ‘yı tercih ettikleri için Karayolları Genel Müdürlüğü ve Orman Genel Müdürlüğüne teşekkürlerimiz sunarız.

 

 

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar