Pi Makina Haberler

arge ödül

 

 

İş ve inşaat makinları sektöründe faaliyet gösteren Pi Makina son yıllarda yapmış olduğu ArGe yatırımlarının ve sonucunda oluşturduğu altyapının karşılığını Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımıza geçtiğimiz mayıs ayında yaptığı başvuru sonucunuda aldığı Ar-Ge merkezi belgesi ile taçlandırmış oldu. Temmuz ayı itibariyle hak kazandığı belgenin sonucunda Türkiyenin 266. ArGe merkezi olmuştur.

ArGe merkezi olmanın verdiği sorumlulukla 2017 hedeflerini gerçekleştirmek adına çalışmalarına ara vermeden devam eden firma ArGe kültürünü firmaya daha da iyi bir şekilde yerleştirmek ve teknoloji düzeyi yüksek ürünler ortaya çıkarmak adına stratejilerini belirlemiş durumdadır.

Şu anda 100000 m²’den fazla kapalı, yaklaşık 150.000 m² açık alanda ve yaklaşık 600 personeli ile bölgesinde lider bir kuruluş olarak modern ve yenilikçi birçok iş kolunu aynı çatı altında toplayan Pi Makina, geniş ürün gamı ve yüksek kaliteli servis hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir iş ve inşaat makinaları alanındaki faaliyetleri ve müşterilerin ticari ihtiyaçlarına yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle kendi üretim alanında öncü bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Yüksek kabiliyetli ve dinamik Ar-Ge Merkezi, İmalat Mühendisliği ve Kalite Kontrol Departmanlarının yanı sıra Talaşlı imalat, Dişli İmalat, Isıl işlem, Modelhane, Kaplama, Boyama ve Kumlama gibi üretim bölümleri sayesinde kendi yapmış olduğu tasarımlar ve projelerini hayata geçirebilecek her türlü altyapıya sahip bir tesis olarak bölgesinde ve ülkemizde öne çıkmaktadır.
 

arge merkezi

 

 

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar