Pi Makina Haberler
askeri heyet

‘Genel Kurmay Başkanlığının organize etmiş olduğu, ‘2016 yılında Askeri Ateşelere Verilecek Brifingler ile icra edilecek toplu geziler ve sosyal faaliyetler’ kapsamında düzenlenen fabrika gezilerinin ilkine Pi Makina ev sahipliği yaptı.

askeri heyet Genel Müdürümüz Sn. Hacı SARI’nın vermiş olduğu firma brifingi akabinde, toplam 51 Ülkenin temsilcilerinden oluşan Askeri ateşeler, Genel Kurmay Başkanlığı ve Savunma Sanayi dış ilişkiler dairesinden yetkililerin de bulunduğu topluluğa tanıtıcı firma turu yaptırılmıştır. Ardından makina parkımızdaki iş ve inşaat makinalarını, kamyon imalat holümüzdeki çekici, kamyon ve kamyonet gruplarımızı inceleme fırsatı edinen ziyaretçiler, teknik açıdan bilgilendirilmiştir.

askeri heyet2

Düzenlenen öğlen yemeği akabinde, ekip Milli Savunma Bakanlığı’nın planladığı şekilde daha sonra Aselsan, FNSS, NUROL, BİTES SAVUNMA, AVS SARACİYE firmaları ile gezilerine devam etmiştir.

askeri heyet2 askeri heyet2 askeri heyet2

askeri heyet
pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar