Pi Makina Haberler
ankara halisaha pimakina

Pi Makina ve Erg İnşaat'ın düzenlediği halı saha turnuvasına, şirket çalışanlarından oluşan 12 takım ve yaklaşık 120 kişi katıldı. 5 hafta süren zorlu serüvende takımlar kıyasıya mücadele verdi. Takımlar ilk başta kura usulü oluşturulan 3 farklı grupta karşılaştılar. Daha sonra bu gruplardan çıkan takımlar çeyrek ve yarı finallerde karşı karşıya geldiler.

Son olarak Proje Spor ve Naplat FC finale kalarak mücadele etti. Çoğunluğunu şirket çalışanlarının oluşturduğu ve büyük bir kalabalığın izlediği final maçında, kazanan taraf Proje Spor oldu. Maç sonu kupa töreni ile sona ererken, firma yöneticileri kazanan ve diğer tüm katılan oyuncuları tebrik etti.

Büyük görsel için lütfen tıklayınız.
pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar