Pi Makina Haberler
ankara demokrasi nöbeti

Milletimize yönelik darbe girişimi karşısında dimdik ayakta duran ve demokrasimizi çiğnetmeyen tüm devlet büyüklerimize ve canları pahasına bu girişimin karşısında duran milletimize şükran borçluyuz. Yaşanan acı olaylarda, Cumhuriyetimizi ve Demokrasimizi savunurken kaybettiğimiz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diler, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

ankara demokrasi mitingi

Pi Makina ve Erg İnşaat ailesi olarak tüm çalışanlarımızla birlikte kutlu DEMOKRASİ NÖBETİNDEYİZ. Dahili ve harici güçlerin, hızla büyüyen ve gelişen ülkemize yönelik kirli emelleri karşısında dik durmaya, irademizi ve demokrasimizi korumaya ant içtik.

Birlikte omuz omuza nöbette olduğumuz Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız başta olmak üzere tüm devlet büyüklerimize ve halkımıza şükranlarımızı sunarız.

pimakina erg inşaat demokrasi mitingi

demokrasi nöbeti pi makina erg inşaat demokrasi nöbeti pi makina erg inşaat demokrasi nöbeti pi makina erg inşaat demokrasi nöbeti pi makina erg inşaat demokrasi nöbeti pi makina erg inşaat demokrasi nöbeti pi makina erg inşaat

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar