Pi Makina Haberler
mitsubishi elektrikPi Makina’nın birçok alanda en önemli çözüm ortaklarından olan Mitsubishi Electric Corporation’un fabrikamıza yaptığı ziyaret ve röpörtajın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Türkiye'deki ilk Petrol sondaj kulesini üreten Pi Makina,bu petrol sondaj kulesi sayesinde yerin 7 km altına kadar sondaj yapabilmektedir. Bugüne kadar Dünyanın çeşitli bölgeleri için 10.000 çeşide varan ekipmanlar üreten Pi Makina'nın Yönetim kurulu üyesi ve Kalite Kontrol Müdürü Sayın Necati Dayı ile yaptığımız röportajı izleyebilirsiniz. Röportajı gerçekleştiren isim, Türkiye'de popüler olan ve pek çok alanda faaliyette bulunan oyuncu Ayumi Takano'dur. Bu röportaj Pi Makina'nın Ankara'da bulunan fabrikasında gerçekleştirilmiştir.

Mitsubishi Electric Corporation, Pi Makina'nın ürettiği petrol sondaj kulesi ve kule vinçler gibi ekipmanların üretimi için fabrika otomasyon sistemlerini kurmaktadır. Bu röportajda, Pi Makina Yönetim Kurulu üyesi ve Kalite kontrol müdürü Sayın Necati Dayı ile Mitsubishi Electric Corporation'un Pi Makina'nın AR&GE'sine yapmış olduğu yüksek katkı ve Mitsubishi Electric Corporation'un yüksek teknoloji ve destek gücü hakkında konuşacağız. Mitsubishi Electric Corporation Türkiye'de sektöre öncülük eden Pi Makina'yı desteklemekten ve Türkiye'nin geleceğine katkı sağlamaktan gurur duyar.


pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar