Pi Makina Haberler


Birçok ülkede kurduğu makina ve tesislerle dünya pazarında iş ve inşaat makinaları alanında önemli bir yere sahip olan Pi Makina ile, Ege Bölgesi ve İzmir de uzun yıllardır vinç sektörüne hizmet etmiş en büyük firma olan Alpler Vinç güçlerini birleştirdi.

Bölgenin önde gelen iş adamları, yöneticiler ve firma sahipleri açılışta bulundu. Kemalpaşa Sanayi Bölgesi'nde yer alan Alpler Vinç Fabrikası'nda bu büyük adımın lansmanı ve tanıtım gününde toplanan firma yetkilileri basın toplantısı düzenledi.Toplantıya İzmir Sanayici ve İş adamları Derneği Başkanı Hasan Küçükkurt, Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Geza Dologh, KOSBİ Başkanı Kamil Porsuk ile çok sayıda davetli katıldı. Fabrikanın açılışına basın da büyük ilgi gösterdi. Milliyet, Sabah, Hürriyet gibi ulusal basının yanı sıra bölgesel gazeteler ve haber kanalları da açılıştaydı.Açılışta konuşan iki firmanın yetkilileri, bu güçlü birleşmenin İzmir ve Ege Bölgesinin inşaat sektöründe büyük bir açık bulunduğu, Kule vinç alanında Pi makina Vinçleriyle bu açığı kapatacakları konusunda hem fikir olduklarını belirttiler.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar