Pi Makina Haberler


kule vinçleri

Bölgenin en önde gelen vinç hizmetleri üreticisi Alpler Vinç ile el sıkışan Pi Makina, son yıllarda Türkiye'de kurduğu yapılanmayı Ege Bölgesi'ne de taşıdı. Kemalpaşa Sanayi Bölgesi'nde yer alan Alpler Vinç Fabrikası'nda bu büyük adımın lansmanı ve tanıtım gününde toplanan firma yetkilileri basın toplantısı düzenledi. Toplantıya İzmir Sanayici ve İş adamları Derneği Başkanı Hasan Küçükkurt, Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Geza Dologh, KOSBİ Başkanı Kamil Porsuk ile çok sayıda davetli katıldı.

kule vinç

Pi Makina Satış Pazarlama Direktörü Mustafa Kılıç yaptığı açılış konuşmasında, yarım asırdır ağır iş ve inşaat makineleri ile sanayi tesisleri üretimi yaptklarını söyledi. 1997 yılından bu yana vinç hizmet sektörü alanında İzmir ve Ege Bölgesi'nin önde gelen firmalarından biri olduklarını dile getiren Alpler Vinç Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alp, bugüne kadar 2 milyon saati aşkın hizmet maratonunu sıfır hasar ile gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

kule vinç açılış

Alanlarında lider konuma yükselmiş Pi Makina ve Alpler Vinç firmalarının kule vinç alanında güçlerini birleştirerek İzmir ve Ege Bölgesi'nde hizmet vermeye başladıklarını dile getiren Alp, son dönemde inşaat sektöründe büyük projelere imza atan bölgede öndemli bir açığı kapatacaklarına inandıklarını belirtti.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar