Pi Makina Haberler
dgs inşaat havaalanı

TAV Tepe Akfen ve Al-Arrab Contracting Co. İşbirliği ile yapılan Suudi Arabistan’daki Riyadh havaalanı projesinde alt yüklenici olan DSG yapı, bu büyük projede Pi Makina Beton Santrali’ni tercih etti.

Daha önce dünyanın sayılı projeleri için tercih edilen Pi Makina Beton Santrali, 2014 yılında başlamış Riyad King Khaled Uluslararası Havaalanı Terminali projesinde de sorunsuz çalışarak firmanın memnuniyetini kazanmıştır.

dgs inşaat havaalanı

Kolay taşınabilir yapısı, kurulum maliyetinin düşük olması ve yüksek verimde çalışmasından dolayı tercih edilen Pi 60 M Mobil Beton Santrali, projenin 2015 yılı ortalarında bitmesinin ardından, bölgedeki bir diğer büyük proje olan Riyad Metro Projesinde kullanılmak üzere yeni şantiyeye taşındı. Burada da yaklaşık 1 sene çalışması beklenen Mobil beton santrali saatte 60 m3 beton dökebilme özelliğine sahiptir. dgs inşaat havaalanı

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar