Pi Makina Haberler
prekast beton santrali

Çift mikserli beton santrallerinde ve planet mikserli özel beton santrallerinde yarım asırlık tecrübesiyle Türkiye’nin ve diğer ülkelerin ilk tercihi olan Pİ MAKİNA; 2015 in ilk yarısında birçok Prekast ve Parke Taşı tesisi kurmuştur.

Parke Taşı, bordür taşı ve prekast üretimi için Pi Makina’yı tercih eden firmaların bazıları BİN YAPI PREFABRİK, DSG YAPI, ÇEVRE İNŞAAT, AKBABA İNŞAAT, ÇETİNKAYA, AG PREFABRİK, PALANDÖKEN A.Ş’dir.

Bu özel beton tesisleri için büyük yatırımlar yapmış ve halen de Ar-ge çalışmalarını sürdüren Pi Makina; blok makinalarına, parke taşı tesislerine en özel beton teminini ve beton karışımını gerçekleştiren santralleriyle; düşük slump betonun ve kuru karışımların tek adresi olmuştur.

Detaylı bilgi için www.prekastbetonsantrali.com adresini ziyaret ediniz.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar