Pi Makina Haberler
kahramanmaraş beton santrali

İnşaat, turizm ve enerji alanında büyük projeler yürüten ÖZGE İNŞAAT, Coca Cola, Pepsi Cola, Abd elçiliği, Fenerbahçe gibi dünya devi firmaların yurtiçi ve yurtdışında birçok inşaat işini tamamlamış Zafer İnşaat ile inşaat sektörüne uzun yıllardır büyük katkılar sağlamış AKSU İNŞAAT geçtiğimiz aylarda Beton Santrali Tercihlerini Pi Makina’dan yana kullanmışlardı.

Bunların yanı sıra yine Kahramanmaraş bölgesinde faaliyetlerine devam eden Öztaş İnşaat ile, son zamanlarda özellikle adını prekast ve parke taşı üretiminde duyurmuş OKUMUŞ BETON firması da Pi Makina Beton Santralini tercih etti. Geçtiğimiz senelerde devreye aldığı beton santrali tesisleriyle bölgeye güvenilir ve kaliteli hizmet götüren Pi Makina bu seneki güçlü referanslarıyla da Kahramanmaraş bölgesinin tek Beton Santrali tedarikçisi haline gelmiştir.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar