Pi Makina Haberler
soprec beton pompası

Cezayir bölgesinde ve dış pazarda büyük projelere imza atan SOPREC firması, yeni projeleri için Pi Makina’yı tercih etti. Firma yetkilileri Pİ BETON POMPASI’nın tercih edilme nedeninin işçilik kalitesi ve uzun ömürlü olması olduğunu belirttiler. Yetkililer ayrıca; “Cezayir ve Kuzey Afrika Pazarında Pi Makina’yı uzun süredir duyuyoruz. Referanslarını araştırdığımızda aldığımız tepkiler hep olumlu, bu yüzden Pi Beton Pompasını tercih ettik” diye belirtti.

Üstlendikleri projelerin kapasiteleri ve özellikleri gereği saatte 130m3 beton dökebilen ve 37m bom uzunluğu olan Pi Po K 130-37 Kamyonüstü Beton Pompası’nı firma geçtiğimiz hafta teslim aldı ve kullanmaya başladı.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar