Pi Makina Haberler

Pİ MAKİNA, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Orman Genel Müdürlüğü için özel olarak hazırladığı iş makinalarının sevkiyatlarını gerçekleştirdi. Karayolları Genel Müdürlüğü,  2 adet  “Pİ 1051  Lastik Tekerlekli Yükleyici”  teslim alırken   Orman Genel Müdürlüğü,  12 adet Pİ 1022 Kazıcı Yükleyici’yi makine parkına dahil etti.

‘2016 yılında Askeri Ateşelere Verilecek Brifingler ile icra edilecek toplu geziler ve sosyal faaliyetler’ konusu kapsamında Milli Savunma Bakanlığı’nın planmış ve düzenlemiş olduğu...

askeri heyet

‘2016 yılında Askeri Ateşelere Verilecek Brifingler ile icra edilecek toplu geziler ve sosyal faaliyetler’ konusu kapsamında Milli Savunma Bakanlığı’nın planmış ve düzenlemiş olduğu...

yerli redüktör

Ostim Gazetesinin yaptığı habere göre; OSTİM İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi (İŞİM) üyesi olan Pi Makina, 2007 yılında kurduğu dişli imalat hattında; daha önce ağırlıklı olarak yurtdışından temin ettiği ürünleri yerlileştirdi.

halisaha pimakina

Pi Makina ve Erg İnşaat'ın düzenlediği halı saha turnuvasına, şirket çalışanlarından oluşan 12 takım ve yaklaşık 120 kişi katıldı. 5 hafta süren zorlu serüvende takımlar kıyasıya mücadele verdi.

demokrasi mitingi

Pi Makina ve Erg İnşaat ailesi olarak tüm çalışanlarımızla birlikte kutlu DEMOKRASİ NÖBETTEYİZ. Dahili ve harici güçlerin, hızla büyüyen ve gelişen ülkemize yönelik kirli emelleri karşısında dik durmaya

ankomak 2016 pimakina

Pİ MAKİNA olarak bu sene 21. kez düzenlenecek olan “ ANKOMAK 2016 ” fuarına katılıyoruz. İnşaat ve İş Makinaları sektörünün Avrasya bölgesindeki en önemli uluslararası platformu olan fuar

İş ve İnşaat Makinaları alanında birçok makinanın ilk yerli üreticisi olarak ilklere imza atmış Pi Makina'nın, Milliyet Business Ankara ekinde tam sayfa incelemesi yayınlandı.

Pi Makina’nın birçok alanda en önemli çözüm ortaklarından olan Mitsubishi Electric Corporation’un fabrikamıza yaptığı ziyaret ve röpörtajın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

beton 2016 fuarı ankara

THBB tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen “ Beton 2016 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı ” 18-20 Şubat tarihleri arasında Ankara Congresium da 50 firma ve 175 Marka ile temsil edildi.

arda grup kule vinç gana projesi

ARDA GRUP daha önce beton santrali ve beton pompası temin ettiği ve uzundur GANA’da kullandığı makinalarına ek olarak geçtiğimiz aylarda 3 adet kule vinç daha aldı

sheraton mali inşaat makina kinza yapi

İstanbul en büyük firmalarından KİNZA YAPI MALİ SHERATON OTELİ inşaatında Pİ MAKİNA’nın 47m pompasını kullanmaktadır. Ayrıca aynı projede 10 tonluk PİKULE140 kule vinci de hizmet vermektedir.

adana bayisi pi makina serpi

Pi Makina 2015 yılındaki büyümesine bir yenisini ekledi. Adana ve çevre illerdeki hizmetlerini hızlandırmak için ADAN BÖLGE BAYİSİ açıldı.

Pi Makina'nın Ege Bölgesi'ndeki temsilcisi olan Alpler Vinç tanıtım gününe büyük ilgi. Açılışta sektörün ve bölgenin birçok ismi yerini aldı.

kule vinç

Ülkemizin en büyük kule vinç üreticisi Pi Makina Ege Bölgesi'nde büyük bir işbirliği yaptı. Bölgenin en güçlü firmalarından Alpler Vinç ile el sıkışan...

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi pi makina google plus sayfasi

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

sertifikalar