Pi Makina Taahhüt

Pi Makina, 45 kişiyi aşan proje kadrosuyla her türlü çelik konstrüksiyon projesini yürütebilmektedir. Bu bağlamda en büyük referansı tamamladığı başarılı işler olan firmamız Türkiye’nin önde gelen birçok projesine de destek vermiştir.

Gücünü kalitesinden alan firmamız her türlü özel projeye cevap verebilecek ve bunların imalatını sorunsuz olarak gerçekleştirebilecek tesisleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.
- Sondaj Tesisleri
- Baraj Daimi Techizatının özellikli Aksamı
- Cebri Boru
- Baraj Kapakları
- Tünel Kalıpları
- Daimi Teçhizat
- Kokil Kalıplar
- Çelik konstrüksiyon İşleri
- Anahtar Teslim Projeler
- Havalı Hat Vinçler (Blondin)
- Yüksek Kapasiteli Kömür ve ya Kül Yükleme Ekskavatörleri (Stacker-Reclaimer)
Bir ERG İnş. Tic. ve San. A.Ş. kuruluşu olan Pİ Makina Fabrikası standart üretimi olan iş ve inşaat makinalarının yanı sıra yüksek özelliklerde çelik konstrüksiyon imalatı da yapmaktadır. Bunun yanında anahtar teslim proje imalatı ve teslimatını da başarıyla yürütmektedir. Çelik konstrüksiyon imalatında özellikle yüksek kalite ve hassas işçilik gerektiren ürün çeşitleri seçilmektedir. Özel malzeme kalitesi ile üretim gerektiren bu imalat çeşitleri için mevcut kapasitenin bir kısmı bilhassa bu gruba tahsis edilmektedir.

-ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi ve Atlı Makina, Çelik konstrüksiyon ve taahhüt işlerinde kendini dünya ve ülke çapında kanıtlamış olan Pi Makina’nın destek verdiği başlıca kurumlardır.
pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar