Pi Makina Savunma Sanayi

Yerli imalata özgü tasarımlarımız ve yüksek kabiliyetli mühendislik gücümüz ile savunma sanayi sektörüne elimizden gelen desteği vermekteyiz. Milli değerlerden ödün vermeden yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde sektörün lider firmaları arasında olmayı hedeflemekteyiz.

Savunma Sanayii’nin ileri gelen vakıfları ve özel sermayeli firmaları ile yaptığımız birebir çalışmalarımız devam ediyor. Böylece ürün ve sistem çeşitliliğimiz her gün bir yenisi eklenerek büyüyor.

Pi Makina’nın özgün tasarımlarından olan yükleyici ve greyderlerimiz hali hazırda Türk Silahlı Kuvvetlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmalarımız ve deneyimlerimizin neticesi olan 4x2, 4x4 6x4 ve 6x6 araç ailesi de oluşturarak üretimlerine başlanmıştır. Araçlarımızda kullanmakta olduğumuz aktarma gruplarının tasarımı ve üretimi tamamen firmamıza ait olup her türlü zorlu koşulda ve teknolojik stantlarda testleri yapılmıştır. Araçlarımız alternatif üst yapı seçenekleri için uygunluk sağlaması hedeflenerek tasarlanmıştır.

Savunma Sanayii’ne olan hizmetimize, TSK’nin kritik öneme sahip projeleri ve savunma sanayiindeki öncü firmalara sunmakta olduğumuz çözüm önerilerimiz ve Pi Makina güvencesi ile devam etmekteyiz.4x4 Araçlar Pi Kam 5 - 4x4 Araç Pi Kam 5 - 4x4 Araç Pi Kam 5 - 4x4 Araç Pi Kam 5 - 4x4 Araç Pi Kam 5 - 4x4 Araç

  Pi Makina 40 yıldır Türkiye’nin hizmetine sunduğu ağır iş ve inşaat makinaları ile sanayi tesislerini, yurtdışındaki inşaat firmalarına sunmanın da haklı gururunu yaşıyor. Uzun yıllardır büyük müteahhitlik, madencilik ve yatırımcı kamu kuruluşları ile silahlı kuvvetler için yaptığı başarılı çalışmalar hak ettiği takdiri görüyor. Özgün tasarımlarımızdan olan yükleyici ve greyderlerimiz

Türk Silahlı Kuvvetleri için hizmet vermeye devam ediyor. Pi Makina halen savunma sanayiinin ileri gelen vakıf ve özel sermayeli firmaları ile birebir çalışmalarına devam ediyor.  Güçlü imalat ve yüksek mühendislik kabiliyetini yaptığı her işte gözler önüne seren Pi Makina, Savunma Sanayii’nin öncü firmalarına ve TSK’nın kritik öneme sahip olan ve gelecek vaat eden projelerine sunmuş olduğu teknik çözüm önerileriyle gücünü bir kez daha kanıtlamıştır.Pi Makina her zaman olduğu gibi Ar-Ge Proje çalışmalarında da göstermiş olduğu titiz yaklaşım sayesinde büyük başarı kaydetmiştir. Savunma Sanayii’nin lider firmaları ve TSK’nın önemli projeleri için sunduğu çözümleyici öneriler bunun en güçlü örneklerindendir.pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar