Pi Makina Isıl İşlem


Pi Makina ısıl işlem fabrikasında en son teknoloji ile donatılmış fırınlar ve tezgahlar 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir. Firmamız bu tarihten itibaren talep edilen ihtiyaçlar doğrultusunda kapasitesini daha da arttırarak yatırımlarına devam etmiştir.

Bilgisayar destekli atmosfer kontrollü fırınlarda kullanılan simülasyon programı sayesinde istenilen değerler elde edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede geçmişte yapılan operasyonların tekrarı sorunsuz bir şekilde sağlanabilmektedir. Fırınların sıcaklık kalibrasyonları ve sıcaklık dağılım testleri her yıl düzenli olarak yapılmaktadır.
Gerçekleştirilen her operasyon için doğru ve homojen sıcaklık sağlanmaktadır. CNC kontrollü yüksek frekanslı indüksiyon ile sertleştirme ve doğrultma presi tezgahlarımızda yapılan tüm operasyonlar kayıt altına alınmakta ve böylece tekrar edilebilirliği sağlanmaktadır.

Bilgisayar kontrollü plasma nitrasyon fırınımız ile ısıl işlem yatırımımız zenginleştirilmiştir. Tüm yapılan prosesler tam donanımlı laboratuvarlarımızda kontrol altında tutulmakta ve proses sonlarında detaylı raporlandırma yapılmaktadır.

pi makina facebook sayfasi pi makina twitter sayfasi pi makina youtube sayfasi 

Pi Makina Otomotiv İns.Mak.Paz.İhr.İth.San ve Tic. Ltd Sti. G.O.P Mah. 79/1 Sok. No:6 PK:10-11 06831 Gölbaşı - Ankara
Tel: 0312 484 08 00       Faks: 0312 484 14 36      Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

**Web sitemizde bulunan ürün teknik özellikleri üretilecek veya stokta bulunan ürüne göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle lütfen güncel ürün teknik özelliklerini isteyiniz.

sertifikalar